ماناترين
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 67
دیروز : 10
افراد آنلاین : 1
همه : 7022
چت باکس
براساس ابلاغيه جديد اتحاديه مشاوران ايران املاك، اجاره آپارتمان به مجردها توسط مشاوران ايران املاك كنترل خواهد شد.

 

بنابراين گزارش، بنگاه‌هاي مسكن از امروز موظف هستند قبل از تنظيم قرارداد اجاره اپارتمان براي متقاضيان مجرد، علت اجاره‌نشيني آنها را با رويت مدارك مستند مبني بر اشتغال به تحصيل در دانشگاه يا كارت اشتغال به كار يا جواز كسب، جويا شوند و در صورت تاييد، براي اين گروه از مستاجران فرم مخصوص «مستاجران مجرد» پر كنند. همچنين عواقب غيرواقعي بودن مدارك مستاجران مجرد برعهده مسوول آژانس املاك خواهد بود.

گواهي دانشجويي يا اشتغال به كار براي اجاره آپارتمان الزامي است

اجاره آپارتمان مسكوني به متقاضيان مجرد از اين به بعد براساس ضوابط جديدي كه براي بنگاه‌هاي مسكن تدوين شده، انجام مي‌شود.

مشاوران ايران املاك از ديروز موظف شدند قبل از تنظيم قرارداد اجاره، بعد خانوار متقاضي را براساس كارت ملي و شناسنامه مشخص كنند و در صورت مجرد بودن مستاجر او را مكلف به تكميل فرم مخصوص مستاجران مجرد كنند.

در اين فرم بايد محل قبلي سكونت فرد مجرد، سوابق شغلي، مشخصات منزل پدري و همچنين مشخصات همراهان احتمالي مستاجر قيد شود ضمن اينكه مشاور املاك موظف است بعد از تنظيم فرم مخصوص مستاجر مجرد، اصل مدارك شخصي فرد را رويت كند.

به گزارش دنياي‌اقتصاد براساس ضوابط جديد، پيش‌شرط اجاره آپارتمان به مجردها ارائه مدرك مستند از طرف فرد مجرد مبني بر علت تصميم به زندگي مجردي است به طوري‌كه بنگاه‌هاي مسكن بايد يكي از مدارك شامل اشتغال به تحصيل در دانشگاه، اشتغال به كار، كارت محل كار يا جواز كسب را از فرد مجرد دريافت و آن را با مهر بنگاه تاييد كنند. اين مدارك مي‌تواند علت اجاره‌آپارتمان مجردي متقاضيان را روشن كند.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ] [ :: ] [ مانا ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By tahablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب